Se afișează postările cu eticheta
Roman
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
Roman
.
Afișați toate postările
marți, 22 aprilie 2014
Sefa sectiei de Endocrinologie a Spitalului din Roman - dr. Silvia Mandasescu, despre rezultatele obținute cu magnetoterapia
Dna. Dr. Silvia Mandasescu - Sefa sectiei de Endorcinologie a Spitalului Municipal din Roman -ne-a impartasit experienta ei cu aparatul BioTorus, pe care l-a testat timp de 6 luni în sectia pe care o conduce.
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)